Projekt organizowany dla studentów pierwszych roczników Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni.

Wielki Campus Akademicki, gdzie przez kilka dni studenci poznają tajniki życia studenckiego, biorą udział w różnych aktywnościach fizycznych i umysłowych takich jak bieg na dezorientację, chrzest na studenta czy pierwsza w studenckim życiu sesja. Jest to czas, kiedy przyszli studenci z obecnymi mogą się zintegrować i poznać.

Podczas obozu pierwszaki dowiadują się wielu ciekawostek na temat swoich uczelni.
Wieczorami też nie brakuje atrakcji! Specjalnie dla uczestników organizujemy imprezy przebierane z dużą ilością dobrej muzyki i zabaw! Oprócz imprez masz szanse uczestniczyć w Paintballu, szkoleniu z nurkowania czy warsztatach z osobami z ogromnym doświadczeniem i rozeznaniem w swoim temacie.

Jeżeli chcesz spędzić wakacyjne dni w znakomitej atmosferze wypełnionej dobrą zabawą – ADAPCIAK jest dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową obozu! Znajdziecie na niej wszystkie niezbędne informacje jak: program, terminy, sposób rejestracji i płatności, kontakt do osób z Waszej uczelni i wiele innych!

www.adapciak.org | przejdź do strony na facebooku

Nasza misja?

Naszą misją jest budowanie spójnej atmosfery wśród społeczności studenckiej w oparciu o realizacje licznych projektów dzięki, którym dajemy im możliwość realizacji wspólnych celów!

Zapisz się do naszego newslettera
Złap nas na: