Dom Studencki nr 1 (budynek nr 365)

DS1 – znany także jako Hotel Libijski, położony jest najwyżej ze wszystkich obiektów na terenie Akademii Marynarki Wojennej. Większość pokoi została całkowicie wyremontowana. Akademik dysponuje pokojami jednoosobowymi w podwójnych segmentach, ze wspólnym węzłem sanitarnym. Na wyposażeniu znajdują się meble biurowe, stolik, krzesła, szafa, łóżko oraz lampka nocna. Studenci mogą doposażyć swój pokój w telewizor, lodówkę o odpowiednio małych wymiarach czy czajnik elektryczny.

W akademiku znajdują się trzy kuchnie i dwie pralnie. Obsługa Recepcji służy wypożyczeniem odkurzacza czy żelazka. W roku akademickim 2016/2017 cena za miejsce w tym akademiku wynosi 440 złotych.

Rada Domu Studenckiego nr 1

Zajmuje się rozpatrywaniem wniosków o miejsca w DS1, kwaterowaniem w nim studentów, rozwiązywaniem ogólnych problemów mieszkańców „Libijskiego” i reprezentowaniem studentów tam mieszkających przed pracownikami i władzami Uczelni. W jej skład wchodzą wybrani przez mieszkańców DS1: Marcin Tokarski, Klaudia Gajkowska oraz Martyna Kotłowska.
W razie pytań związanych z zakwaterowaniem prosimy o kontakt na adres e-mail: rds.libijski@gmail.com

Wniosek DS1 | Opłaty za domy studenckie 2016/2017 | Tryb przyznawania miejsc


Dom Studencki nr 2 (budynek nr 355)

DS2 jest siedmiopiętrowym blokiem, stojącym naprzeciw akademika wojskowego. W akademiku tym są pokoje dwuosobowe. Na wyposażeniu każdego pokoju jest piętrowe łóżko, meble biurowe, szafa, półka, krzesła. W każdym pokoju jest również węzeł sanitarny (zlew, lustro). W pokojach nie ma łazienek, są one wspólne (damska i męska) na każdym z korytarzy.

W akademiku znajdują się kuchnie i pralnie. Obsługa recepcji służy wypożyczeniem żelazka czy odkurzacza. W roku akademickim 2016/2017 miejsce w pokoju dwuosobowym kosztuje 275 złotych.

Rada Domu Studenckiego nr 2

Zajmuje się rozpatrywaniem wniosków o miejsca w DS2, kwaterowaniem w nim studentów, rozwiązywaniem ogólnych problemów mieszkańców „Dwójki” oraz reprezentowaniem studentów tam mieszkających przed pracownikami i władzami Uczelni. W jej skład wchodzą wybrani przez mieszkańców DS2: Justyna Bronikowska, Andżelika Stobba oraz Marta Świercz.
W razie pytań związanych z zakwaterowaniem prosimy o kontakt na adres e-mail: komisjads2i3@gmail.com

Wniosek DS2 | Opłaty za domy studenckie 2016/2017 | Tryb przyznawania miejsc


 

Nasza misja?

Naszą misją jest budowanie spójnej atmosfery wśród społeczności studenckiej w oparciu o realizacje licznych projektów dzięki, którym dajemy im możliwość realizacji wspólnych celów!

Zapisz się do naszego newslettera
Złap nas na: