Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Prezydium Samorządu Studentów Akademii Marynarki Wojennej

Akademia Marynarki Wojennej,
ul. inż. J. Śmidowicza 69,
81-103 Gdynia,
Biuro: Budynek nr 5,
I piętro, pok. 153

Tel: 261262523
Kom: +48 694 476 494

biuro@samorzad.amw.gdynia.pl

Kontakt do przewodniczących komisji stypendialnych:

WNHiS - Dariusz Dziwisz
komisja-wnhis@samorzad.amw.gdynia.pl

WDiOM - Paulina Czerska
komisja-wdiom@samorzad.amw.gdynia.pl

WNiUO - Agnieszka Kopera
komisja-wniuo@samorzad.amw.gdynia.pl

WME - Karolina Jurczyk
komisja-wme@samorzad.amw.gdynia.pl

Uczelniana - stypendia rektora dla najlepszych studentów - Sebastian Krzewicki
uczelniana@samorzad.amw.gdynia.pl

Odwoławcza - Urszula Polańska
odwolawcza@samorzad.amw.gdynia.pl

Kontakt do poszczególnych członków Prezydium VI kadencji:

Przewodnicząca: Natalia Borkowska
przewodniczacy@samorzad.amw.gdynia.pl
n.borkowska@samorzad.amw.gdynia.pl
694 476 494
798 753 106

Wiceprzewodniczący: pchor. Michał Giergiel
wicep@samorzad.amw.gdynia.pl
723 176 961

Komisja ds. Kształcenia - Przewodniczący: pchor. Rafał Sadowski
r.sadowski@samorzad.amw.gdynia.pl
505 633 756

Komisja ds. Kształcenia - członek Komisji: Patryk Babiński
p.babinski@samorzad.amw.gdynia.pl
797 691 592

Komisja ds. Socjalno-Bytowych - Przewodnicząca: Katarzyna Pietrewicz
k.pietrewicz@samorzad.amw.gdynia.pl
505 602 592

Komisja ds. Socjalno-Bytowych - członek Komisji: Konrad Nozderko
k.nozderko @samorzad.amw.gdynia.pl


Komisja ds. Socjalno-Bytowych - członek Komisji: Błażej Damszel
b.damszel@samorzad.amw.gdynia.pl


Komisja ds. Public Relations - Przewodniczący: Łukasz Kotwica
public@samorzad.amw.gdynia.pl


Komisja ds. Ekonomiczno-Prawnych - Przewodniczący: Dawid Pianka
prawna@samorzad.amw.gdynia.pl
790 452 267

Komisja ds. Ekonomiczno-Prawnych - członek Komisji: pchor. Rafał Tutka
r.tutka@samorzad.amw.gdynia.pl


Komisja ds. Kultury i Rozrywki - Przewodniczący: Paweł Orłowski
kultura@samorzad.amw.gdynia.pl
508 189 320

Komisja ds. Kultury i Rozrywki - członek Komisji: Marlena Oszuścik
m.oszuscik@samorzad.amw.gdynia.pl


Komisja ds. Kultury i Rozrywki - członek Komisji: Bartosz Woźnika
b.wozniak@samorzad.amw.gdynia.pl
730 651 026

Komisja ds. Podchorążych - Przewodniczący: pchor. Katarzyna Garus
pchor@samorzad.amw.gdynia.pl
530 905 190

Kontakt do Domów Studenckich

Kierownik Domów Studenckich
Pan Zenon Owczarek,
tel: (058) 626 24 74

Recepcje DS AMW

DS nr 365
tel: (058) 626 28 63
(058) 626 29 34

DS nr 355
tel: (058) 626 25 96

Nasza misja?

Naszą misją jest budowanie spójnej atmosfery wśród społeczności studenckiej w oparciu o realizacje licznych projektów dzięki, którym dajemy im możliwość realizacji wspólnych celów!

Zapisz się do naszego newslettera
Złap nas na: