Projekty

marriage-918864_960_720

Inicjatywa, która stała się tradycją.

Jedyny taki Bal, podczas którego bawią się zarówno studenci AMW i AMG, jak i najwyższe władze obu uczelni. Doskonała atmosfera, wspaniałe miejsce, znakomita muzyka grana na żywo i atrakcje z pewnością uczynią ten wieczór niesamowitym!

Gdyński Festiwal Kultury Studenckiej

Impreza, która przyciąga co roku kilkadziesiąt tysięcy osób. Świetne koncerty najbardziej znanych artystów polskiej sceny muzycznej, ale przede wszystkim niezapomniana atmosfera, przy której zrelaksujesz się razem ze znajomymi przed nadchodzącą sesją.

concert-768722_960_720

Przywitanie nowych studentów

Jedna z najbardziej popularnych imprez wśród studentów, szczególnie wśród naszych pierwszaków! Niezapomniany klimat, zabawy integracyjne, konkursy – to tylko kilka atrakcji, które czekają na Ciebie w klubie!

WOŚP

Jest jeden taki dzień kiedy wszyscy Polacy łączą się aby pomóc naszym najmłodszym obywatelom – Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

adult-3368246_960_720

Oddaj krew.
Uratuj życie

Cykliczna akcja w której zbieramy krew dla potrzebujących. Przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku! Studenci AMW mają możliwość oddać to co mają naje cenniejsze czyli krew.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Dwa razy w roku przy współpracy z Fundacją DKMS rejestrujemy potencjalnych dawców szpiku kostnego i tym samym tworzymy Bazę Dawców Komórek Macierzystych. Pomagamy w ten sposób osobom chorym na białaczkę.

the-syringe-1291129_960_720

obóz nad morzem!

5-dniowy obóz przeznaczony dla studentów uczelni mundurowych. W tym roku odbywa się pierwsza edycja i ma ona miejsce w Łukęcinie!

czekamy na was

Close Menu