Wyniki II tury naboru do Domów Studenckich

Komisja ds. Zakwaterowania zakończyła prace związane z przyznawaniem miejsc w domach studenckich. Komisja powiadomiła mailowo osoby, które otrzymały miejsce w Domach Studenckich. Jeśli nie dotarł do Ciebie email lub masz wątpliwości, prosimy o kontakt z Radą DS, do którego składałeś wniosek.

Rada Domu Studenckiego nr 1
rds.libijski@gmail.com
Przewodnicząca RDS:
ADRIANNA MATUSIAK TEL. 517 957 280

Rada Domu Studenckiego nr 2
komisjads2i3@gmail.com
Przewodnicząca RDS:
JUSTYNA BRONIKOWSKA TEL. 795 810 901

Kwaterowanie w Domach Studenckich UM (Studenckie Domy Marynarza)

Dysponujemy miejscami w Domach Studenckich nr 3 oraz nr 4 należących do Uniwersytetu Morskiego (dawniej Akademii Morskiej). Oba Studenckie Domy Marynarza znajdują się w malowniczej dzielnicy Gdynia Grabówek na wzgórzu morenowym. Jest to cicha okolica zlokalizowana przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym z roztaczającymi się widokami na port, stocznie, Zatokę Gdańską, Półwysep Helski i kompleksy leśne.
Do Waszej dyspozycji przeznaczone są:
I) Pokoje 2 i 3-osobowe w kompleksach 5 i 7-osobowych. Opłata za miesiąc wynosi 400 zł + 100 kaucji do rozliczenia podczas wyprowadzania się, płatne gotówką w dniu kwaterowania.

Studenci mogą się kwaterować od dnia 28.09. do 05.10.2018 roku. Jeśli student nie wprowadzi się w tym terminie do Domu Studenckiego, będzie to równoznaczne z rezygnacją z miejsca w akademiku, a ponadto student zostanie obciążony kara w wysokości 93,31.

Mogę mieszkać z kolegą?

Jeżeli student wyraża chęć mieszkania w jednym pokoju z konkretnym studentem, który uzyskał miejsce w naszych akademikach należy zakwaterować się w tym samym terminie, razem. Komisja ds. Zakwaterowania w Domach Studenckich nie jest wyznaczona do przydzielania konkretnych pokoi. Miejsca przydziela Uniwersytet Morski.

A jeśli chcę zrezygnować..

Osoby, które otrzymały miejsce, mają czas do 24 września na zrezygnowanie w miejsca w akademiku. Po tym terminie będzie naliczona kara w wysokości 93,31.

Close Menu