Drodzy Studenci,

Akademia Marynarki Wojennej chcąc zapewnić studentom naszej uczelni lepsze standardy życia w Akademiku Libijskim, zaplanowała prace renowacyjne we wspomnianym obiekcie. Niestety przez opóźnione rozpoczęcie prac, remonty będą trwały również w roku akademickim przez co Dom Studencki nr 1 nie będzie dostępny dla studentów.

Osoby, które otrzymały miejsce w DS 1, mają zagwarantowane miejsce mieszkalne w pozostałych akademikach. Osoby, które zamieszkują akademik DS 2 w okresie wakacyjnym, a otrzymały miejsce w Domu Studenckim nr 1 lub w Domu Studenckim nr 2 w I turze naboru, będą mogły w nim pozostać. Natomiast pozostałe pokoje będą przydzielane wg kryteriów rekrutacji określonych w regulaminie.

Osoby, które nie są zainteresowane mieszkaniem w innych akademikach, proszone są zgłoszenie tego faktu Radzie Domu Studenckiego na poniższy adres email: komisjads2i3@gmail.com.

Wnioski osób biorących udział w II turze rekrutacji do Domów Studenckich, zostaną rozpatrzone, jednak komisja ds zakwaterowania może przyznać miejsce jedynie w Domach Studenckich AM znajdujących się przy ulicy Beniowskiego.

Close Menu