projekty

Gdyński Bal studenta

Jedyny taki Bal, podczas którego bawią się zarówno studenci AMW i AMG, jak i najwyższe władze obu uczelni. Doskonała atmosfera, wspaniałe miejsce, znakomita muzyka grana na żywo i atrakcje z pewnością uczynią ten wieczór niesamowitym!

delfinalia

Gdyński Festiwal Kultury Studenckiej – impreza, która przyciąga co roku kilkadziesiąt tysięcy osób. Świetne koncerty najbardziej znanych artystów polskiej sceny muzycznej, ale przede wszystkim niezapomniana atmosfera, przy której zrelaksujesz się razem ze znajomymi przed nadchodzącą sesją.

otrzęsiny

Jedna z najbardziej popularnych imprez wśród studentów, szczególnie wśród naszych pierwszaków! Niezapomniany klimat, zabawy integracyjne, konkursy – to tylko kilka atrakcji, które czekają na Ciebie w klubie!

WOŚP​

Jest jeden taki dzień kiedy wszyscy Polacy łączą się aby pomóc naszym najmłodszym obywatelom – Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oddaj krew. Uratuj życie

Cykliczna akcja w której zbieramy krew dla potrzebujących. Przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku!
Studenci AMW mają możliwość oddać to co mają naje cenniejsze czyli krew.

czekamy na was