Sprawy studenckie​

PRAWA I OBOWIĄZKI​

Czasami warto wiedzieć do czego mamy prawo oraz jakie obowiązki na nas spoczywają. Kilka informacji o tym jak wygląda sesja egzaminacyjna, jaka jest różnica miedzy ITS a IOS, co zrobić, gdy podwinie nam się noga i kiedy odpadamy z gry.

Koła naukowe

Masz ciekawe zainteresowania? Chciałbyś je aktywnie rozwijać? Na naszej uczelni istnieje szeroki wachlarz kół naukowych, do których możesz dołączyć. 

Dofinansowanie Waszych inicjatyw

Inwestujemy pieniądze w dobre pomysły i pomagamy w Waszym rozwoju! Budżet Prezydium Samorządu Studenckiego pozwala na dofinansowanie innowacyjnych i kreatywnych projektów prowadzonych przez studentów AMW.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW gwarantuje Ci wypłatę odszkodowania po wypadku, na skutek którego doszło do uszczerbku na zdrowiu. Ponadto, ubezpieczenie jest niezbędne, aby móc odbyć obowiązkowe w AMW praktyki.

Studia za granicą

W ramach programu Erasmus studenci mogą zrealizować część swojego programu studiów na uczelni w innym kraju biorącym udział w programie. Pobyt w zagranicznej uczelni może trwać od 3 do 12 miesięcy w obrębie tego samego roku akademickiego.

Masz pytania?

znajdź nas na FB